بهترین سرمایه گذاری ها در ترکیه

رئیس جمهور این کشور در تاریخ 5 ژانویه گفت که بهترین سرمایه گذاری ها در ترکیه 2022 هنوز یکی از آزادترین و امن ترین کشورهای جهان از نظر سرمایه گذاری است. … اردوغان گفت: “ارزش کل پروژه هایی که پیمانکاران ترکیه در دست اجرا دارند به ارزش 372 میلیارد دلار است که در 122 کشور در حال اجرا هستند.

مشاهده برترین پروژه ها در استانبول

بهترین سرمایه گذاری ها در ترکیه 2022

 

سال 2022 ممکن است بهترین سرمایه گذاری ها در ترکیه سال خوبی برای در نظر گرفتن سرمایه گذاری های بلند مدت باشد.

 

اما روی چه چیزی سرمایه گذاری خواهید کرد؟ این که آیا شما یک مبتدی یا یک سرمایه گذار حرفه ای هستید ، این سوال مهمترین سوال در ذهن همه است. برای پاسخ به این سوال ، ما بهترین گزینه های سرمایه گذاری را که می توانید در سال 2022 و بعد از آن ارزیابی کنید ، با شما به اشتراک می گذاریم. در اینجا 6 نکته برتر سرمایه گذاری آورده شده است.

سرمایه گذاری در بورس سهام

بورس اوراق بهادار بازاری است که در آن می توانید پس انداز خود را با سهام ، کالاها ، قراردادهای آتی و اختیارات ارزیابی کنید. معاملات خرید و فروش که با این ابزارهای سرمایه گذاری انجام می دهید سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار نامیده می شود.

شما از شنیدن خبرهای بورس در میان هتریبن ابزارهای بهترین سرمایه گذاری ها در ترکیه 2022 تعجب نخواهید کرد. بورسا استانبول که در سه ماهه آخر سال 2019 روند صعودی خوبی را تجربه کرد ، احتمالاً این روند را در سال 2022 نیز ادامه خواهد داد.

بر اساس داده های آژانس ثبت مرکزی (MKK) ، تعداد سرمایه گذاران در بورسا استانبول در کل سال 2019 24 هزار و 519 نفر افزایش یافته است و در بازه زمانی 1 ژانویه تا 10 مه سال 2020 با 269 هزار و 993 نفر به یک میلیون و 473 هزار و 430 نفر افزایش یافته است. تا روز گذشته تعداد سرمایه گذاران در بورس سهام به 1 میلیون و 690 هزار نفر افزایش یافت.در آخر ، به یاد داشته باشید که سرمایه گذاری در بورس اوراق بهادار به شما در پس انداز مالیات کمک می کند. برای درآمد حاصل از فروش سهام معامله شده در بورس اوراق بهادار تعهدی برای ارائه اظهارنامه وجود ندارد و بنابراین نیازی به پرداخت مالیات نیست. اگرچه به طور معمول مشمول نگهداری می شود ، چون نرخ نگهداری صفر تعیین می شود ، پرداخت مالیات از طریق کسر امکان پذیر نیست.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات

به گفته بسیاری از کارشناسان سرمایه گذاری ، سال 2022 سالی خواهد بود که سرمایه گذار را از نظر سرمایه گذاری در املاک و مستغلات مانند بازار سهام راضی خواهد کرد.

 

یکی از مهمترین مزایای خرید ملک در ترکیه بازده بالا است. آپارتمان در مجتمع های مسکونی واقع در مناطقی با زیرساخت های کاملاً پیشرفته ، در تمام طول سال تقاضای اجاره بالایی دارند. بنابراین ، در حال حاضر اجاره آنها با طبیعت بازار تضمین شده است.

املاک و مستغلات به طور کلی یک گزینه سرمایه گذاری عالی است. این می تواند درآمد منفعل مداوم ایجاد کند و اگر ارزش با گذشت زمان افزایش یابد ، می تواند یک سرمایه گذاری بلند مدت باشد. حتی ممکن است از آن به عنوان بخشی از استراتژی کلی خود برای شروع تولید ثروت استفاده کنید.

طلا

از بین تمام فلزات گرانبها ، طلا بیشترین محبوبیت را به عنوان سرمایه گذاری دارد. سرمایه گذاران معمولاً طلا را به عنوان راهی برای تنوع بخشیدن به ریسک ، به ویژه از طریق استفاده از قراردادهای آتی و مشتقات ، خریداری می کنند. بازار طلا همانند سایر بازارها در معرض حدس و گمان و نوسان است.این که قیمت اونس طلا در دلار نمایه می شود ، می تواند طلا را به ابزاری مضاعف برای سرمایه گذاری تبدیل کند. زیرا در حالی که قیمت طلا در جهان افزایش می یابد ، دلار می تواند در کشور ترکیه ارزش کسب کند. به عنوان مثال ، اگر قیمت هر اونس طلا 2٪ افزایش یابد و دلار در کشورترکیه 1٪ افزایش یابد ، ارزش طلای شما 3٪ افزایش می یابد.

 

سودآورترین گزینه برای کسانی که می خواهند روی طلا سرمایه گذاری کنند ، طلای گرم است. زیرا طلای گرم هم از نظر ارزش فروخته می شود و هم زیر کار هیچ هزینه کارگری وجود ندارد. با این حال ، گرم طلای گران قیمت را می توان در جواهرات در 1 ، 2.5 ، 5 ، 10 و 20 گرم فروخت.گرچه قیمت طلا در کوتاه مدت می تواند بی ثبات باشد ، اما همیشه ارزش خود را در بلند مدت حفظ کرده است. در طول سال ها ، به عنوان یک پرچین در برابر تورم و فرسایش ارزهای اصلی عمل کرده است ، و بنابراین یک سرمایه گذاری است که قابل تأمل است.

در ترکیه ، مطمئن ترین خرید سکه های طلای ترک جمهوری (22 قیراط / 916 نمونه) است. ضمناً از آنها مالیاتی دریافت نمی شود. مهر سکه ها فقط توسط ضرابخانه اصلی ترکیه در استانبول است. هیچ کس دیگری در کشور حق انجام آنها را ندارد.

سرمایه گذاری در بخش بهداشت وسلامت

با تحولات مهم در بخش بهداشت در 10 سال گذشته ، ترکیه به کانون توجه سرمایه گذاران خارجی تبدیل شده است. افزایش جمعیت در نتیجه اقتصاد به سرعت در حال توسعه باعث هزینه های زیادی در زمینه بهداشت شده است. بنابراین ، علاقه به مراکز بهداشتی ، پلی کلینیک ها و بیمارستان ها افزایش یافته و این مورد توجه سرمایه گذاران بالقوه قرار گرفته است. به ویژه سرمایه گذاران خارجی ، ترکیه علاقه زیادی به بخش بهداشت دارد زیرا آنها به خدمات با کیفیت بالا و قیمت مقرون به صرفه دسترسی دارند. سرمایه گذاری در بخش بهداشت بسیار سودآور است ، این یکی از منابع اصلی درآمد ترکیه است.در میان عوامل مختلف افزایش درخواست ترکیه برای ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی خارجی ، مهمترین آنها اصلاحات مراقبت های بهداشتی است که توسط دولت اجرا می شود. سرمایه گذاری در بخش مراقبت های بهداشتی کشور با تصویب قانونی که بر مشارکت دولتی و خصوصی در اثبات خدمات مراقبت های بهداشتی تأکید دارد ، بسیار آسان تر شد.

“پیش بینی می شود صنعت مراقبت های بهداشتی ترکیه تا سال 2023 ، از حجم فعلی 60 میلیارد دلار ، به 160 میلیارد دلار برسد. هیچ کس نمی خواهد این رونق را از دست بدهد. علاوه بر این ، نمونه های موفقی از سرمایه گذاران خارجی وجود دارد که در حال حاضر در ترکیه تجارت می کنند و دیگران را تشویق می کنند … “، گفت: ماهیر توران ، یکی از تحلیلگران صنعت با سابقه اجرایی.

   سرمایه گذاری در پروژه های کشاورزی

ترکیه در میان کشورهای مناسب برای کشاورزی پیشتاز است. انواع گیاهان به ویژه از نظر ویژگی های جغرافیایی از جمله آنادولو مرکزی در کشور ما به راحتی پرورش می یابند. سرمایه گذاری های کشاورزی در کشور ما که دارای بسیاری از مناطق کشاورزی و مناسب برای کشاورزی است ، واقعا خوب به نظر می رسد.این واقعیت که همه می خواهند سرمایه گذاری کنند ، اما در واقع بسیار چالش برانگیز است ، ایده سرمایه گذاری را برای بخش کشاورزی به ارمغان می آورد. بخش کشاورزی هرگز مانند گذشته سرمایه گذاران خود را ناراحت نخواهد کرد و بازده آن همیشه صد در صد خواهد بود. کسب درآمد با سرمایه گذاری های خود در کشاورزی فقط یک رویا نیست. امرار معاش بسیاری از مردم کشورمان کشاورزی است و شما می توانید با سرمایه گذاری در کشاورزی درآمد کسب کنید.

برای اطلاعات بیشتر می توانید به سایت جهاد کشاورزی ترکیه مراجعه کنید https://www.tarimorman.gov.tr

در حرفه خود سرمایه گذاری کنید

مردم همه می پرسند
چگونه می توانم در حرفه خود سرمایه گذاری کنم؟

شش راه برای سرمایه گذاری در حرفه خود
مدرک گرفتن. دوره کارشناسی خود را به پایان برسانید و یا مدرک کارشناسی ارشد ، MBA یا حتی دکترا دریافت کنید. …
گواهینامه گرفتن …
مهارت های ارتباطات بین فرهنگی را بیاموزید. …
مارک خود را بصورت آنلاین بسازید. …
مربیان و مربیان را پیدا کنید. …
مشخصات حرفه ای خود را بالا ببرید.

شما می توانید برای خرید و اطلاع از به روزترین لیست قیمت، تخفیف، برنامه پرداخت املاک مسکونی و تجاری در استانبول ترکیه، از طریق واتساپ و یا شماره 09126068567 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

املاک تامی پراپرتی

برای دریافت مشاوره خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه فرم زیر را پر کنید.

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید

آخرین مطالب

ارزیابی زمین در ترکیه

ارزیابی زمین در ترکیه

ترکیه در یک ارزیابی بین المللی از یک سیستم اطلاعات املاک و مستغلات مطابق با استاندارد … بسته به قطعه زمین و کاداستر (arazi) قابل طبقه بندی است. مفهوم زمین؛ مالیات … از قبل مشخص می شود که حساب بر چه اساسی برگزار می شود.

ادامه مطلب »
کد HES

کد HES

کد HES یک کد شخصی است که به منظور کاهش حضور افراد که تست آنها مثبت هستند یا با بیمار مثبت تماس دارند و از شرکت آنها در مجامع عمومی جلوگیری می کند ، توسط وزارت بهداشت اجرا می شود. داشتن کد HES معتبر هنگام ورود به هر مکان عمومی اجباری است.

ادامه مطلب »

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.