ارزیابی زمین در ترکیه

ارزیابی زمین در ترکیه چگونه محاسبه می شود؟

ابزارهای قیمت گذاری زمین
با وارد کردن شماره پارسل در Tapusor.com یا یافتن املاک و مستغلات خود بر روی نقشه ، می توانید به سرعت قیمت زمین خود را تعیین کنید.

ارزش ملک چگونه محاسبه می شود؟

تعیین ارزیابی زمین در ترکیه با رویکرد تخفیف درآمد

ارزش سرمایه گذاری با محاسبه درآمد خالص املاک و مستغلات تعیین می شود. به عنوان مثال ، یک ساختمان آپارتمانی که باید در زمینی ساخته شود. درآمد اجاره و فروش که باید توسط صاحب آن به دست آید با هزینه ساخت ساختمان آپارتمان مقایسه می شود.

چگونه ارزش زمین را دریابیم؟

با وارد کردن شماره بسته در Tapusor.com یا یافتن املاک و مستغلات خود بر روی نقشه ، می توانید به سرعت قیمت خود را تعیین کنید. اگر روی دکمه “Land” در زیر برگه وضعیت کلی کلیک کنید ، اطلاعاتی در مورد قیمت کلی متر مربع در منطقه به شما می دهد.

ارزش قیمت واحد ارزیابی زمین در ترکیه یاArsa چقدر است؟

در ارزش واحد زمین در واقع مقداری است که به عنوان ارزش بازار زمین شناخته می شود. برای کشف این عدد دو روش وجود دارد. اولین و ساده ترین آنها انجام پرسش ها با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در صفحه درخواست ارزش منصفانه طرح دولتی است.

تفاوت زمینARAZI و قطعهARSA چیست؟

اصطلاحاتی که در قانون منطقه بندی با یکدیگر اشتباه گرفته شده اند شامل “زمین” و “قطعه” است. زمین چیست؟قطعه چیست؟ اگر می گویید تفاوت زمین و زمین چیست ، بی درنگ پاسخ دهیم.

زمین ARAZI ، در کوتاه ترین مدت ، به عنوان قطعه ای از زمین بیان می شود که منطقه بندی نشده است. مرزهای زمین توسط تپه ها ، کوه ها ، جاده ها ، نهرها ، دیوارها ، مسیرهای جنگلی یا علائم مشخص می شود.از طرف دیگر ، قطعهARSA به عنوان قطعه ای از زمین تعریف می شود که در منطقه اجرای منطقه بندی شهرداری قرار دارد. قطعات مناسب برای ساخت و ساز است.

مناطقی مانند مناطق سبز ، جاده ها ، مدارس و بیمارستان ها برای کاربرد منطقه بندی در ARSAقطعه وجود دارد.

  Arsa زمین imarsız غیر منطقه ای, İmarlı منطقه ای چیست؟

قطعه زمینی که در منطقه اجرای منطقه بندی شهرداری قرار دارد ، Arsa نامیده می شود. …
زمین پهنه بندی شده به نظر می رسد به عنوان نوع زمینی که ساخت و ساز در آن مجاز است. …
زمین بدون منطقه بندی؛ مطابق با قانون منطقه بندی ، نمی توان ساختمانهای بتن آرمه را در “زمین بدون منطقه بندی” ساخت.

IMARمنطقه بندی 5٪ به چه معناست؟

نکته ای که باید در مناطق کشاورزی به آن توجه شود این است که پروانه ساخت حداکثر به 5٪ مزارع منطقه بندی شده داده شود. بر این اساس ، می توان 100 متر مربع ساخت و ساز در 2 هکتار Arazi ساخت. 250 متر مربع ، حد بالا در مزارع … بنابراین ؛ 300 متر مربع ساخت و ساز در Arazi زمینی به مساحت 6 هکتار قابل ساخت نیست.

تفاوت بین Tarla و Arsa چیست؟

زمینArazi؛ به آن قطعه زمینی گفته می شود که از برنامه منطقه بندی عبور نمی کند. … اگر Tarla باشد؛ این زمین به عنوان یک قطعه محدود و خاص مناسب برای کشاورزی تعریف می شود. Arsa؛ این به عنوان قطعه ای از زمین بیان می شود که دارای کاربرد منطقه بندی است و می توان بر روی آن ساخت ، بدون کشاورزی ، قطعه بندی و در محدوده شهرداری باقی بماند.

ارزش قطعه زمین (Arsa)چقدر است؟

ارزش واحد قطعه Arsa  منطقه بندی شده در   واقع مقداری است که به عنوان ارزش جاری بازار Arsa شناخته می شود. برای کشف این عدد دو روش وجود دارد. اولین و ساده ترین آنها انجام پرسش ها با وارد کردن اطلاعات مورد نیاز در صفحه درخواست ارزش منصفانه e-devlet است.

قیمت بازار (Rayiç bedeli) چقدر است؟

ارزش کالاهای غیر منقول (خانه ، محل سکونت ، زمین ، زمین و غیره) که از سال به سال با توجه به شرایط فعلی بازار یا تقاضای عرضه و تقاضا متفاوت است ، ارزش فعلی نامیده می شود. به طور خلاصه ، ارزش خرید و فروش املاک و مستغلات در بازار امروز است. ارزش فعلی(Rayiç bedeli)که هنگام خرید و فروش کالا جایگاه مهمی دارد ، چقدر است؟سند زمین  ARSA بودن یعنی چه؟ 

2. KAT İRTİFAKLI TAPU (ARSA TAPUSU):

سند عنوان 2 طبقه (LAND DEED):

نه متر مربع محل سکونت یا محل کار ، بلکه مقدار زمین در هر محل سکونت / محل کار. دایره؛ زمین ، تاکستان ، باغ ، تعداد مزرعه. بندگی در ساختمانهایی که باید ساخته شوند یا ساخته شوند برقرار می شود. این بدان معناست که ساختمانی با بندگی ساختمانی در سند مالکیت ثبت شده است.

چگونه می توان سند زمین Arsa  گرفت؟

با مراجعه به اداره کل ثبت اسناد و املاک و مستغلات مانند خانه ، زمینArsa ، زمینArazi ، ساختمان تجاری که متعلق به شماست می توانید سند مالکیت را دریافت کنید. برای دریافت سند مالکیت ، اسنادی وجود دارد که باید آنها را به اداره کل ثبت اسناد و املاک سند مالکیت خود بپردازید.

آیا از سرمایه گذاری در زمین قطعه بندی شده  (   Arsa ) یا سرمایه گذاری در زمین کشاورزی سود حاصل می شود؟

زمان بندی در سرمایه گذاری ها مهم است. کوتاه مدت یعنی سرمایه گذاری 3 سال تا 5 سال ، میان مدت 5 تا 10 سال و بلند مدت 10 سال یا بیشتر. بسته به اینکه چقدر در ابتدا سرمایه گذاری خواهید کرد ، خرید زمین های کوتاه مدت و زمین های زراعی دارای مزرعه بلند مدت منطقی تر است. زیرا اگر حداقل 3 مترمربع زمین به قیمت 1 متر زمین خریداری کنید ، اگر ارزش افزایش سالانه زمین 15٪ باشد ، اگر بپذیریم که زمینه شما در حدود 10٪ باشد ، افزایش ارزش 2 برابر بیشتر از یک وجود دارد. علاوه بر این ، اگر در خریدهای طولانی مدت برای توسعه باز شود ، بسته بندی و فروش آن به قیمت زمین شما را میلیونر می کند.

بنگاه ها و افرادی که می خواهند در کوتاه مدت مسکن بسازند باید به طور طبیعی در مراکز شهرها زمین بخرند. وضعیت منطقه بندی ، شکل زمین و موقعیت مکانی آن بر ارزش زمین و سهولت فروش آن تأثیر می گذارد. بنابراین ، به مربع یا مستطیل بودن قطعه ای که باید خریداری شود ، توجه کنید تا ساختمان به راحتی بنشیند. علاوه بر این ، با گرفتن منطقه بندی و نقشه زمین از شهرداری ، وضعیت رهن را در سند مالکیت بررسی کنید. در مورد فضای خالص مذاکره کنید. خرید زمین با قیمت خانه به جای خرید خانه ای با شماره بالا ، در مدت زمان کوتاهی مثل 2 سال 2 برابر قیمت زمین را برای شما فراهم می کند.

همه گیری کرونا بازار  املاک و مستغلات را تغییر می دهد: تقاضا برای زمین افزایش یافته ، قیمت های زمین ها .۴۰ درصد افزایش یافته

قیمت مزرعه بیشتر از زمین مسکونی افزایش یافت

سکوی ارزیابی و ارزیابی مکان املاک و مستغلات با تکنولوژی گرا Endeksa.com به طور کلی در ترکیه ، با توجه به قیمت زمین مسکونی 21 درصد در سال گذشته ، 25 درصد افزایش در سطح قیمت زمین را نشان داد.

صحبت با روزنامه جهانی شاخص بنیانگذار و مدیر عامل مشاور شکوه ، ترکیه در قیمت فروش یک متر مربع قطعه 548 لیر ؛ وی اظهار داشت: قیمت مترمربع فروش مزارع ، باغ های انگور و باغات به 45 TL افزایش یافت.

مشاوره ، ترکیه 4 درصد در سال در آینده از طریق قیمت زمین مسکونی ، در حالی که قیمت زمین ، او گفت که 2 درصد افزایش انتظار می رود.

109 هزار قطعه / زمین  arsa/tarla فقط در استانبول فروخته شد

نکته ای که هنگام سرمایه گذاری در اینجا مورد توجه قرار می گیرد این است که مناطقی را انتخاب کنید که برای توسعه آزاد باشند و همچنین نظرات کارشناسان ما را به عنوان سرمایه گذاری املاک تامی گوش دهید.

ما برای شما فردایی آرام و خوش آرزو می کنیم.

شما می توانید برای خرید و اطلاع از به روزترین لیست قیمت، تخفیف، برنامه پرداخت املاک مسکونی و تجاری در استانبول ترکیه، از طریق واتساپ و یا شماره 09126068567 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

املاک تامی پراپرتی

برای دریافت مشاوره خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه فرم زیر را پر کنید.

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید

آخرین مطالب

ارزیابی زمین در ترکیه

ارزیابی زمین در ترکیه

ترکیه در یک ارزیابی بین المللی از یک سیستم اطلاعات املاک و مستغلات مطابق با استاندارد … بسته به قطعه زمین و کاداستر (arazi) قابل طبقه بندی است. مفهوم زمین؛ مالیات … از قبل مشخص می شود که حساب بر چه اساسی برگزار می شود.

ادامه مطلب »
کد HES

کد HES

کد HES یک کد شخصی است که به منظور کاهش حضور افراد که تست آنها مثبت هستند یا با بیمار مثبت تماس دارند و از شرکت آنها در مجامع عمومی جلوگیری می کند ، توسط وزارت بهداشت اجرا می شود. داشتن کد HES معتبر هنگام ورود به هر مکان عمومی اجباری است.

ادامه مطلب »

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.