کد HES

1. کد HES چیست؟

کدی است که به شما امکان می دهد در انجام فعالیت های خود مانند حمل و نقل یا بازدید از محدوده زندگی کنترل شده اجتماعی ، از نظر بیماری Covid-19 خطر ابتلا به بیماری Covid-19 را به طور ایمن با سازمان ها و افراد در میان بگذارید. کدهای HES که به اشتراک می گذارید می توانند از طریق برنامه یا از طریق خدمات ارائه شده به موسسات مورد استعلام قرار گیرند.

کد HES جایگزین مجوز سفر نمی شود !!!

برای مجوز سفر ، شما باید از طریق E-DEVLET الکترونیکی اقدام کنید”

این کد فقط به منظور کاهش خطر آلودگی در طول زمان صرف شده در مکان هایی مانند حمل و نقل عمومی ، اماکن استفاده عمومی است. Covid-19 یا شهروندان ما با تماس نمی توانند از حمل و نقل عمومی استفاده کنند. اگر بعداً افراد دیگری که با آنها سفر می کنید آزمایش Covid-19 مثبت داشته باشند برای آگاهی دادن به شما استفاده می شود.شما تمام مدیریت کدهای HES را که تولید می کنید دارید. شما می توانید کدهای HES خود را تا زمانی که بخواهید به اشتراک بگذارید یا حذف کنید.

2. چگونه می توان کد HES را دریافت کرد؟

کد HES را می توان به سه روش بدست آورد.

  • هس کد شما
  • با برنامه Hayat Eve Fit Mobile (IOS و Android) ،

 

هس کد را می توانید از لینک های زیر دریافت کنید.

https://heskod.saglik.gov.tr/hes.html

 

  • با پیام کوتاه به شماره 2023 کوتاه ارسال می کنید.هس کد را بنویسید و به ترتیب فاصله ای بین آنها بگذارید. T.C. شماره شناسنامه ، T.C. با نوشتن 4 رقم آخر شماره سریال ID و زمان اشتراک (در روز) و ارسال پیام کوتاه به 2023 ،

 

  • افرادی که دارای کارت آبی یا شماره هویت TC آنها هستند با شروع 97 ، 98 ، 99 ؛ با نوشتن HES و ایجاد فاصله بین آنها ؛ T.C. با نوشتن شماره شناسایی ، سال تولد و زمان اشتراک (در روز) و ارسال پیام کوتاه به سال 2023 ،

 

  • T.C. دارای اطلاعات گذرنامه برای افرادی که هویت یا هویت خارجی ندارند (شروع با 99،98،97) شماره ؛ با نوشتن HES و ایجاد فاصله بین آنها ، با نوشتن ملیت ، شماره سریال گذرنامه ، سال تولد ، نام خانوادگی ، با ارسال پیام کوتاه به 2023

با کلیک بر رویE-DEVLET ،
معاملات مربوط به کد HES از طریق E-DEVLET ؛ می توانید جزئیات را تولید ، حذف ، پرس و جو کرده و مشاهده کنید.
می توانید کد HES را برای کودکان زیر 18 سال خود از طریق دولت الکترونیکی تولید کنید.
تو میتونی برداری.


می توانید از طریق برنامه Hayat Eve Sığar ، e-Devlet Kapısı و پیام کوتاه برای کودکان خود زیر 18 سال کد HES ایجاد کنید.

برای افراد تحت قرنطینه ، شما می توانید تاریخ پایان انزوا را از طریق برنامه Hayat Eve Sığar یا با ارسال پیام کوتاه به سال 2023 با تایپ KALANSURE “HESKODU” دنبال کنید.

چگونه می توان کد HES را برای خارجی ها دریافت کرد؟

موسسات و سازمانهای عمومی در ترکیه که مردم در آن با یکدیگر کار می کنند ، بانکها ، PTT ، بار ، دفتر اسناد رسمی و غیره تصمیم گرفته شده است که پرسنل شاغل در موسسات ، سازمانها و شرکتهایی مانند اینها و افرادی که به چنین مکانهایی مراجعه می کنند یا برای دریافت خدمات می آیند ، با استعلام کد HES به محل کار خود منتقل و پردازش می شوند.

به همین دلیل ، خارجیانی که به اداره مهاجرت ترکیه می آیند نیز باید کد HES را داشته باشند.

HES را بنویسید و به ترتیب فاصله ای بین آنها بگذارید.

با نوشتن ملیت (IRN) ، شماره گذرنامه ، تاریخ تولد (به سال) ، نام خانوادگی و در آخر تعداد روز می توانید کد HES را برای خارجی ها دریافت کنید.

مثال: HES IRN H99876543 1977 VAZIRI 7

جمهوری ترکیه با شناسنامه خارجی (شماره شناسایی بیگانه 97 ، 98 ، 99 با شروع) افراد ؛

HES را بنویسید و به ترتیب فاصله ای بین آنها بگذارید.

شماره شناسایی خارجی ، سال تولد و تعداد روزهایی که کد HES معتبر است را می توان با ارسال پیام کوتاه به شماره 2023 دریافت کرد.

کد HES را می توانید از لینک های زیر دریافت کنید.

https://heskod.saglik.gov.tr/hes.html

شما می توانید برای خرید و اطلاع از به روزترین لیست قیمت، تخفیف، برنامه پرداخت املاک مسکونی و تجاری در استانبول ترکیه، از طریق واتساپ و یا شماره 09126068567 با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

املاک تامی پراپرتی

برای دریافت مشاوره خرید ملک و سرمایه گذاری در ترکیه فرم زیر را پر کنید.

ما را در شبکه های مجازی دنبال کنید

آخرین مطالب

ارزیابی زمین در ترکیه

ارزیابی زمین در ترکیه

ترکیه در یک ارزیابی بین المللی از یک سیستم اطلاعات املاک و مستغلات مطابق با استاندارد … بسته به قطعه زمین و کاداستر (arazi) قابل طبقه بندی است. مفهوم زمین؛ مالیات … از قبل مشخص می شود که حساب بر چه اساسی برگزار می شود.

ادامه مطلب »
کد HES

کد HES

کد HES یک کد شخصی است که به منظور کاهش حضور افراد که تست آنها مثبت هستند یا با بیمار مثبت تماس دارند و از شرکت آنها در مجامع عمومی جلوگیری می کند ، توسط وزارت بهداشت اجرا می شود. داشتن کد HES معتبر هنگام ورود به هر مکان عمومی اجباری است.

ادامه مطلب »

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.