[vc_row el_id=”logo-inside” el_class=”logo-inside” kswr_row_top_decor_enabled=”false” kswr_row_bottom_decor_enabled=”false”][vc_column][vc_empty_space][us_single_image image=”7916″ size=”full” align=”center” onclick=”custom_link” link=”url:http%3A%2F%2Ftommyproperty.com|||”][vc_empty_space el_id=”spacemobile”][/vc_column][/vc_row][vc_row el_id=”blog5″ el_class=”blog5″ kswr_row_top_decor_enabled=”false” kswr_row_bottom_decor_enabled=”false”][vc_column][vc_empty_space el_id=”spacemobile”][vc_row_inner el_id=”mantaghe2″ el_class=”mantaghe2″][vc_column_inner width=”1/2″][us_btn text=”ساری یر” link=”url:http%3A%2F%2Ftommyproperty.com%2Fsariyer%2F|title:Sar%C4%B1yer||” color=”custom” bg_color=”#3f3f3f” align=”center”][us_btn text=”کوچوک چکمجه” link=”url:http%3A%2F%2Ftommyproperty.com%2Fkucukcekmece%2F|title:K%C3%BC%C3%A7%C3%BCk%C3%A7ekmece||” color=”custom” bg_color=”#3f3f3f” align=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_btn text=”شیشلی” link=”url:http%3A%2F%2Ftommyproperty.com%2Fsisli%2F|title:%C5%9Ei%C5%9Fli||” color=”custom” bg_color=”#3f3f3f” align=”center”][us_btn text=”بویوک چکمجه” link=”url:http%3A%2F%2Ftommyproperty.com%2Fbuyukcekmece%2F|title:B%C3%BCy%C3%BCk%C3%A7ekmece||” color=”custom” bg_color=”#3f3f3f” align=”center”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row el_id=”tamas5″ el_class=”tamas5″ kswr_row_top_decor_enabled=”false” kswr_row_bottom_decor_enabled=”false”][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Sarıyer

[/vc_column_text][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]Sarıyer شمالی ترین منطقه استانبول ، ترکیه ، در ضلع اروپایی این شهر است. ولسوالی Sar hugeyer منطقه ای عظیم است که شامل روستاهایی در ضلع اروپایی بسفرس از Rumelifeneri ، از طریق Tarabya ، Yeniköy ، اشتاینیه ، Emirgan تا Rumelihisarı است.

Sarıyer یکی از مناطقی است که در انتهای استانبول تا دریای سیاه واقع شده است. Beykoz در سمت آنادولو واقع شده است و منطقه Sarıyer در طرف اروپایی واقع در نقطه باریک و کلیدی بسفرس است که به دریای سیاه باز می شود. فضای سبز سخاوتمندانه مکانهایی مانند Emirgan و بلگراد برای کسانی که می خواهند از فضای شهر فرار کنند ایده آل است.
Sarıyer در سمت اروپایی واقع شده است و در نزدیکترین نقطه بسفرس و در دروازه ای که به دریای سیاه باز می شود قرار دارد. روبروی آن بیکوز است. می توان از طریق تکسیم و بشیکتاش از طریق 25T یا 40B به Sarıyer آمد. همچنین با طی کردن کشتی از اسکله بیکوز ، در 10 دقیقه می توانید به Sarıyer برسید. از طریق Beşiktaş می توانید با مینی بوس به Sarıyer برسید. جایگزین دیگر کشتی با عزیمت از Eminönü و مسافرت در مسیر Beşiktaş-Sarıyer است.
پارک Duatepe: همانطور که از نام پارک پیداست ، پارک Duatepe بر روی تپه ساخته شده است. دارای منظره هایی از قلعه رومیلی و پل شهدای 15 تیرماه است. این پارک که در زمینی به مساحت 19 هزار متر مربع تأسیس شده است شامل مسیرهای پیاده روی ، مسیرهای دوچرخه و رستوران ها است. علاقه مندان به گیاه شناسی اغلب به پارک می آیند ، جایی که انواع مختلفی از گیاهان و گل ها برای عکس گرفتن وجود دارد. هنگام سفر به برج ، که برای اهداف آموزشی و گردشگری ساخته شده است ، فضای جنگل بی نظیر است. پس از آن ، این برج برای علاقه مندان و ناظران پرنده ساخته شده است و می توان برای اهداف گردشگری از آن بازدید کرد.
منطقه تفریحی Irmak: برای کسانی که می خواهند آخر هفته را با یک پیک نیک بگذرانند ، منطقه تفریحی Irmak ، یکی از مناطق تفریحی جنگلی Sarıyer بلگراد ، در فضای ایده آل قرار دارد. همچنین در منطقه تفرجگاه مناطق فعال شده ای وجود دارد که خدمات مورد نیاز شهرداری برای پیک نیک شاد و بی نظیری برای خانواده فراهم می شود.
Atatürk Arboretum: Sarıyer از نظر پارک یکی از ثروتمندترین مناطق است. Atatürk Arboretum یکی از پارک های سبز Sarıyer است. همچنین امکان داشتن پیک نیک در جو غنی شده از نظر زیبایی های طبیعی مانند استخر و استخر وجود دارد.
Emirgan Grove: Emirgan Grove ، یکی از معروف ترین بیشه ها در استانبول ، یکی از مکانهای دیدنی در Sarıyer است. به همین دلیل ، Emirgan Grove از نخستین مکان هایی است که در Sarıyer بازدید می شود.شلوغ ترین و رنگارنگ ترین منطقه بیشه ای که جشنواره های لاله در ماه آوریل برگزار می شود ، میدان است. این منطقه دارای رستوران های عجیب و غریب است که از چوب ساخته شده اند .
موزه Sadberk Hanım: واقع در عمارت ساحلی آذریان ، مهم است که اولین موزه خصوصی باشد. این موزه که توسط بنیاد وبی کوک تأسیس شده است به صدرک هانم همسر وبی بیگ اختصاص یافته است. علاوه بر مجموعه های خصوصی Sadberk Hanım؛ آثار باستانی و اشیاء تزئینی مکتوب و زیبایی شناختی تمدن اسلامی.
جنگل بلگراد: جنگل بلگراد ، که به عنوان قلب ساریر مورد دفاع قرار می گیرد ، یکی از قدیمی ترین جنگل های استانبول است. با قنات های ساخته شده توسط میمار سینان ، مشخص شده است که نیازهای آبی استانبول توسط رودخانه در مرزهای جنگل بلگراد تأمین شده است. امروزه قنات ها از جمله بناهای تاریخی هستند که توسط افرادی که برای پیک نیک و گشت و گذارها به جنگل می آیند بازدید می شود.

موزه Sakıp Sabancı: مجموعه آثار هنرمندان مختلف در این موزه به نمایش گذاشته می شود ، جایی که آثار هنرمندان مشهور جهان به نمایش گذاشته می شود. ورود به موزه برای افرادی که علاقه مند به هنر هستند ، یک بازدید ضروری است. کسانی که کارت موزه دارند می توانند به صورت رایگان وارد شوند.

موزه اتومبیل کلاسیک Ural Ataman: اتومبیل هایی که باید مورد بازدید علاقه مندان به اتومبیل های کلاسیک قرار بگیرند ، از سال 1920 تا 1970 به ترتیب زمانی نمایش داده می شوند. موزه اورال آتامان که در بین ایده آل ترین موزه ها به منظور مشاهده دقیق توسعه و تغییر فناوری خودرو ، در بیش از 100 ماشین کلاسیک قرار دارد.
باغ ژاپنی: باغی که پس از توسعه بیشتر روابط ترکیه و ژاپن در سال 2003 تأسیس شد. این باغ که شامل مینیاتورهای گلوی کوچک ژاپنی و تعدادی گونه گل است ، درست در کنار امگا قرار دارد.
قلعه رومیلی: قلعه رومیلی ، که در زمره میراث تاریخی ما قرار دارد ، برای فتح استانبول ساخته شده است. قلعه رومیلی ، که در مقابل قلعه آنادولو ساخته شده است ، برای رسیدن به هدف قطع کمک ها از شمال ساخته شده است. قلعه رومیلی که هنوز هم مورد بازدید بسیاری قرار دارد ، منظره ای بی نظیر دارد.

دهکده گاریپچه: در میان پرطرفدارترین روستاهای اخیر ، یک صبحانه و جشن ماهی شگفت انگیز در گریپچه در انتظار شما است. با خانه های تاریخی ، ساحل و فضای سبز آن ، از کسانی که می خواهند از استرس زندگی شهر فرار کنند استقبال می کند. بازدید از پل سوم سیلاب شد و جو روستا به خودی خود می تواند شما را مجذوب خود کند.
سواحل Kilyos: بیشترین سواحل استانبول در تابستان در Kilyos واقع شده است. داشتن یک تجربه شنا عالی در سواحل Scrimma یا Solar امکان پذیر است. در اطراف سواحل مناطق سبز وجود دارد که در تابستان بسیار شلوغ است. این یکی از آدرس های ایده آل برای افراد پیک نیک و افراد شنا است.
Bahçeköy: Bahçeköy ، یکی از پر بازدیدترین ولسوالی های Sar greenyer ، با داشتن فضای سبز و پوشش گیاهی غنی ، فضای عظیمی را ایجاد می کند. در Bahçeköy ، جایی که مسیرهای پیاده روی برای دوستداران کوهنوردی وجود دارد ، می توانید برای فعالیت های مختلف نیز خدماتی پیدا کنید.
ینیکوی: این یکی از مناطق سرسبز و ساریر است. در این محله کافه ها ، رستوران ها و کافه های مختلفی وجود دارد که یکشنبه ها بسیار پر جنب و جوش است. منطقه ای که می توانیم از آن به عنوان مرکز زندگی شبانه یاد کنیم ، محله ای مجلل است. ینیکووی یکی از مکانهای دیدنی و تفریحی است که می توانید در رستوران های مجلل از آن لذت ببرید و یا از آن لذت ببرید.
دانشگاه کوچ یک دانشگاه خصوصی غیرانتفاعی در استانبول ترکیه ،که در ساریر واقع شده است. این  دانشگاه کار خود را در ساختمان های موقت در Istinye در سال 1993 آغاز کرد و به دانشگاه فعلی Rumelifeneri در نزدیکی Sariyer در سال 2000 منتقل شد. دانشگاه Koc با توجه به رتبه های دانشگاه جهانی آموزش عالی 2018 در رتبه برتر در ترکیه قرار دارد.
.
زکریا کوی مناسب ترین و طبیعی ترین محله Sarıyer با خیابان های منظم ، مسیرهای پیاده روی و غنای منظره زندگی آرامش بخش را فراهم می کند.با توجه به شرایط استانبول ، ذکریاکوی یک بهشتی است که دارای جاده های خالی ، فضای سبز ، خانه های باغی و همسایگان مناسبی است. خانه های جدا شده بسیاری با باغ وجود دارد . مزارع اسب ، پیاده روی در جنگل ، بازاری که در آن می توان محصولات طبیعی به دست آورد ، Zekeriyaköy را برای کسانی که عاشق زندگی طبیعی هستند جذاب تر می کند.

Sarıyer ، Zekeriyaköy و IGA فرودگاه جدید استانبول ، Arnavutköy بین 41 کیلومتر. این مسافت با ماشین تقریباً 47 دقیقه طول خواهد کشید.

فاصله از topkapi استانبول استانبول سارییر: 25 کیلومتر. زمان بین topkapı استانبول استانبول سارایر: 41 دقیقه.

فاصله بین Sarıyer و Taksim تقریبا 31 دقیقه زمان خواهد برد.

واز پرورژه هایی که در این منطقه میتوان نام برد:

NUROLLIFE,VADIISTANBUL,VADIKORU,AVANGART,SKYLAND……[/vc_column_text][vc_empty_space][us_btn text=”لیست املاک برای فروش منطقه ساری یر” link=”url:http%3A%2F%2Ftommyproperty.com%2Fproduct-category%2F%25d8%25b3%25d8%25a7%25d8%25b1%25db%258c-%25db%258c%25d8%25b1%2F|title:%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA%20%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7%DA%A9%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%20%D9%85%D9%86%D8%B7%D9%82%D9%87%20%D8%B3%D8%A7%D8%B1%DB%8C%20%DB%8C%D8%B1||” align=”center” el_class=”areabot”][vc_empty_space][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes” kswr_row_top_decor_enabled=”false” kswr_row_bottom_decor_enabled=”false”][vc_column][us_page_title font=”body” align=”right” el_class=”title4″][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]