[vc_row el_id=”logo-inside” el_class=”logo-inside” kswr_row_top_decor_enabled=”false” kswr_row_bottom_decor_enabled=”false”][vc_column][vc_empty_space][us_single_image image=”7916″ size=”full” align=”center” onclick=”custom_link” link=”url:http%3A%2F%2Ftommyproperty.com|||”][vc_empty_space el_id=”spacemobile”][/vc_column][/vc_row][vc_row el_id=”blog5″ el_class=”blog5″ kswr_row_top_decor_enabled=”false” kswr_row_bottom_decor_enabled=”false”][vc_column][vc_empty_space el_id=”spacemobile”][vc_row_inner el_id=”mantaghe2″ el_class=”mantaghe2″][vc_column_inner width=”1/2″][us_btn text=”ساری یر” link=”url:http%3A%2F%2Ftommyproperty.com%2Fsariyer%2F|title:Sar%C4%B1yer||” color=”custom” bg_color=”#3f3f3f” align=”center”][us_btn text=”کوچوک چکمجه” link=”url:http%3A%2F%2Ftommyproperty.com%2Fkucukcekmece%2F|title:K%C3%BC%C3%A7%C3%BCk%C3%A7ekmece||” color=”custom” bg_color=”#3f3f3f” align=”center”][/vc_column_inner][vc_column_inner width=”1/2″][us_btn text=”شیشلی” link=”url:http%3A%2F%2Ftommyproperty.com%2Fsisli%2F|title:%C5%9Ei%C5%9Fli||” color=”custom” bg_color=”#3f3f3f” align=”center”][us_btn text=”بویوک چکمجه” link=”url:http%3A%2F%2Ftommyproperty.com%2Fbuyukcekmece%2F|title:B%C3%BCy%C3%BCk%C3%A7ekmece||” color=”custom” bg_color=”#3f3f3f” align=”center”][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row el_id=”tamas5″ el_class=”tamas5″ kswr_row_top_decor_enabled=”false” kswr_row_bottom_decor_enabled=”false”][vc_column][vc_empty_space][vc_column_text]

Şişli

[/vc_column_text][us_separator][vc_row_inner][vc_column_inner][vc_column_text]شیشلی منطقه ای مرفه با هتل های مجلل ، بوتیک های مد و مراکز خرید از جمله بازار استانبول Cevahir است.موزه آتاتورک اولین رئیس جمهوردر این منطقه است .

شیشلی  واقع در ضلع اروپایی ، یک شهرک بسیار مرکزی و مدرن است. از نظر مالی ، خرید و فرهنگ و هنر می تواند به عنوان یک مرکز در نظر گرفته شود. در اواخر قرن نوزدهم ، عمارتهای باشکوهی در این منطقه آغاز شد. به همین دلیل ، به یک محله نخبه تبدیل شده است. امروزه این عمارتها با ساختمانهای بلند جایگزین شده اند. اما هنوز هم حاوی بسیاری از ارزشهای تاریخی ، فرهنگی و طبیعی است.
مسجد Şişli بین خیابان Abide-i Hrriyet و خیابان Halaskar Gazi در منطقه واقع شده است. این مسجد در سال 1949 ساخته شده است. دارای حیاط بزرگ و منظره ای باشکوه است. این سازه با سه گنبد نیمه پوشانده شده است. این مسجد که هنوز برای عبادت باز است ، یکی از مکانهای دیدنی است.
موزه آتاتورک در خیابان Halaskar Gazi واقع شده است. همچنین به عنوان موزه انقلاب معروف است. این ساختمان که زمانی یکی از مکانهایی بود که مصطفی کمال آتاتورک در آن زندگی می کرد ، اکنون به عنوان موزه خدمت می کند. از آن به عنوان خانه صورتی در خاطرات آتاتورک یاد می شود. این موزه در سال 1942 افتتاح شد. عکس هایی از زندگی آتاتورک ، وسایل شخصی ، لباس ، نقاشی و اسناد مختلف در اینجا نمایش داده شده است.

مسجد Teşvikiye در خیابان Teşvikiye منطقه واقع شده است. این یکی از ساختارهای نمادین منطقه است. این بنا در سال 1854 ساخته شده است. این بنا توسط سلطان عبدالملید ساخته شده است. این مسجد در یک باغ بسیار بزرگ واقع شده است و در حیاط دو دریل نیسانتاسی وجود دارد. معماری کاملاً قابل توجه است.

کلیسای آیا دیمیتری در منطقه آزادسازی این منطقه واقع شده است.  این سازه تا به امروز زنده مانده است. در ورودی ساختمان چهار ستون وجود دارد که با معماری آن برجسته است. در داخل ، تزئینات حک شده از چوب و نماد طلاکاری شده باعث جلب توجه بازدید کنندگان می شود. امروز کلیسا هر روز هفته باز است.

تئاتر روباز در سال 1947 ساخته شد و در منطقه هاربیه واقع شده است. این تئاتر یک مرکز مهم فرهنگی و هنری است که دارای مناطق نشیمن نیم دایره ای برای دیدن صحنه است. هر ساله میزبان کنسرت ها و نمایش های زیادی است. از نظر ظرفیت بسیار بزرگ است.

پارک KüçükÇiftlik در کنار پارک Maçka قرار دارد. این بزرگترین منطقه رویداد در استانبول است. بسیاری از هنرمندان محلی و خارجی هر ساله کنسرت هایی را در اینجا برگزار می کنند. این یکی از محیط های سرگرم کننده با فضای کافی است.پارک Maçka Demokrasi در کنار پارک Küçük Çiftlik قرار دارد. فضای داخلی آن با فضای سبز و چیدمان پوشانده شده است. در ابتدای نقاط تنفس استانبول است. این پارک در یک منطقه بزرگ پخش شده است و بین ماشکا و نیشانتاشی قرار دارد. انواع مختلفی از گونه های درختی و همچنین دو پارک تجهیزات ورزشی ، زمین بازی کودکان ، کافه ها و رستوران ها ، یک جزیره مصنوعی و استخرهای بی شماری وجود دارد. تاریخ این پارک به اواسط قرن نوزدهم برمی گردد.
عثمان بی ،نام خیابان از عمارت فرمانداری آمده است. خیابانی که بسیار مرکزی است ، ساعتی شلوغ است. مغازه های خرید در امتداد خیابان وجود دارد. از این طریق ، استانبول به مکان مقدماتی برای خرید تبدیل شده است. همچنین در کنار خیابان کافه ها ، رستوران ها و سالن های تفریحی زیادی وجود دارد.
کارخانه آبجو بومنتي نخستين کارخانه آبجوي محلي در امپراتوري عثماني است. این کارخانه در سال 1890 افتتاح شد و سالها کار کرد. وقتی کارخانه نام خود را اعلام کرد ، نام خود را به محله داد. این کارخانه در سال 1991 تعطیل شد و تا سال 2015 خالی ماند. در سال 2015 بازسازی شد و به یک منطقه اجتماعی تبدیل شد.

در کل 25 محله در منطقه Şişli وجود دارد.19mayıs-محله بزکورت.محله دواته.محله ارگنکن.محله Esentepe.-محله اسکیشهر.-محله فرکی-منطقه فولیا
دانشگاه های Şişli ، دانشگاه Bahçeşehir – دانشگاه Haliç-دانشگاه Işık و دانشگاه های  istanbul Okan-istanbul Bilgi.

فاصله بین Şişli و Taksim تقریباً 26 دقیقه طول می کشد.
Nişantaşı یک منطقه مسکونی بزرگ است که برندهای بین المللی و برجسته محلی را به فروش می رساند. ساختمانهای Art Nouveau در این منطقه واقع شده است. پیاده روهای وسیع خیابان عبدی ایپکچی با کافه ها پوشیده شده است ، در حالی که پشت پرده ها با نانوایی ها و بازارهای محل محاصره شده اند. پارک مکه مسیرهای پیاده روی را سایه انداخته است.فاصله بین Şişli تا  18km Nişantaşı کیلومتر است. فاصله بین Şişli تا Nişantaşı İstanbul تقریبا 27 دقیقه خواهد بود.

فاصله بین فرودگاه سوم تا شیشلی41 کیلومتر است.  فاصله زمانی بین فرودگاه وشیشلی تقریبا 45 دقیقه طول می کشد.

از پروژه های مسکونی که در این منطقه واقع شده :
Quasar İstanbul.NUROL TOWER.TORUN CENTER.NOW BOMONTI.MINT şişli.SKY residents……….[/vc_column_text][vc_empty_space][us_btn text=”لیست املاک برای فروش در منطقه شیشلی” link=”url:http%3A%2F%2Ftommyproperty.com%2Fproduct-category%2F%25d8%25b4%25db%258c%25d8%25b4%25d9%2584%25db%258c%2F|title:%D9%84%DB%8C%D8%B3%D8%AA%20%D8%A7%D9%85%D9%84%D8%A7%DA%A9%20%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C%20%D9%81%D8%B1%D9%88%D8%B4%20%D8%AF%D8%B1%20%D8%B4%DB%8C%D8%B4%D9%84%DB%8C||” size=”90%” align=”center” el_class=”areabot”][vc_empty_space][/vc_column_inner][/vc_row_inner][/vc_column][/vc_row][vc_row disable_element=”yes” kswr_row_top_decor_enabled=”false” kswr_row_bottom_decor_enabled=”false”][vc_column][us_page_title font=”body” align=”right” el_class=”title4″][vc_empty_space][/vc_column][/vc_row]